Jesteś tutaj

Analiza oczekiwań szkoleniowych – spotkania integracyjne

Sprawdzajac oczekiwania rozwojowe pracodawcy w zakresie szkolen team building, nasi trenerzy zadają specjaliście ds. HR oraz bezpośredniemu przełożonemu szkolonych osób wiele pytań.
Przygotowując praktycznie każde, niezależnie od wielkości wyjazdy, musimy bowiem wiedzieć, w jakie strategie wpisują się przeprowadzane http://www.szkolenia-integracyjne.pl/wyjazdy_integracyjne_szkolenia_inte... wyjazdy integracyjne oraz spotkania team building .
Typowe pytania dla pracodawców:
Co jest głównym celem wyjazdu?
Jaki dział w firmie reprezentuje grupa?
Jakie problemy omawiamy na szkoleniu, np. przywództwo czy raczej zarządzanie zmianami?
Jak mocno wysiłkowe powinny być gry?
Jakie miejsce będzie najlepsze?
Jaka może być maksymalna kwota na szkolenie?
Jakich atrakcji należy unikać by nie zrazić grupy i nie zanudzić powtarzalnością?
Tych zagadnień jest znacznie więcej. Wywiad z pracodawcą trwa niejednokrotnie ponad trzy godziny. Tylko głębokie zbadanie potrzeb umożliwia wymyślenie trafnego scenariusza szkolenia.

PARĘ NIETYPOWYCH STATYSTYK DOTYCZĄCYCH WYJAZDÓW INCENTIVE Z POPRZEDNIEGO OKRESU:
- Najpopularniejsza forma aktywności : zadania wspinaczkowe
- Najwyżej wycenione w testach po evencie gry – opinie grup: scenariusze muzyczne
- Uśredniona wielkość grupy zajęciowej: trzydzieści osób.
- Najlepsze dla zamawiającego dni tygodnia na wyjazd: poniedziałek.
- Najchetniej preferowana destynacja: Sudenty

ŹRÓDŁO: Training Projects
Od dziewięciu lat działamy w branży eventów pod marką Training Projects. Wykonujemy plenerowe szkolenia team building i długo niezapomniane wyjazdy integracyjne dla instytucji z całego kraju.
Istniejemy jako ekipa szkoleniowców z doświadczeniem menedżerskim ale jednocześnie kompetencjami związanymi z turystyką kwalifikowaną, co daje nam szansę na prowadzenie wydarzeń w formie plenerowej, łącząc kształcenie pracowników i atrakcyjne gry. Pracujący dla nas animatorzy to także laureaci wielu nagród i nieprzeciętne osobowości.
Nasze nowoczesne wyjazdy integracyjne i praktyczne szkolenia team building są cenione przez dziesiątki organizacji z wszystkich branż.
Rozumiemy, że udane szkolenie czy wyjazd to także klimatyczny ośrodek konferencyjny. W naszej ofercie mamy kilkadziesiąt ciekawych lokalizacji z całego kraju. Rekomendujemy sprawdzone eventy integracyjne oraz team building.W większości przypadków działamy w Karkonoszach, w centralnej części kraju i na terenie Warmii i Mazur. Preferujemy obiekty na łonie natury . Latem działamy na terenie otwartym, a gdy aura nie sprzyja – w salach szkoleniowych.