Jesteś tutaj

Integracja pracowników a wiosna

Wiosna to idealny powód, żeby pomyśleć o zorganizowaniu eventu z elementami integracji dla personelu i zmotywować ich przed nowymi działaniami na polu zawodowym. Podczas tego samego eventu można również zorganizować http://www.szkolenia-integracyjne.pl/szkolenia_integracyjne Wyjazdy Team Building nie tylko przekazujące wiedzę, ale także z działaniami towarzyskimi.

Wiosna to czas, gdy dużo firm planuje przeróżne imprezy dla pracowników. To zwiastuje, że może zdarzyć się kłopot z zarezerwowaniem popularnych miejsc oraz domów gościnnych w danym terminie. Dlatego wiosenne eventy najrozsądniej planować jeszcze, w styczniu lub w lutym. Rzecz jasna, nie oznacza to, że postanowienie o imprezie integracyjnej podjęta gdy robi się o wiele cieplej, nie zostanie wprowadzona w życie.

Do takiego projektu najrozsądniej zaangażować specjalistyczną agencję, która nie tylko zorganizuje pracowniczy wypad, ale ponadto realizuje działania umożliwiające zdobycie wiedzy. Najskuteczniejsze rozwiązanie to przede wszystkim zespolenie elementów zabawy i rozgrywek teambuildingowych z nauką. W takiej sytuacji pracownicy nie tylko zawierają przyjaźnie i dobrze się poznają, lecz także mają możliwość, by uporządkować swoją wiedzę.

Specjalistyczna agencja zaangażuje profesjonalnych coachów, którzy poprowadzą szkolenie, oraz pomysłowych animatorów, którzy zapewnią zabawę a także działania integracyjne oraz zapewnią bezpieczeństwo. Konieczne stanie się także zorganizowanie logistyki, a głównie dotarcia pracowników. Nierzadko osoby przybywają same, bądź pracodawca zapewnia autobusy.

Pobyt zorganizowany przez profesjonalną firmę, z pewnością, będzie obejmował rozmaite działania, jeżeli chodzi o nawiązanie relacji pomiędzy uczestnikami (być może prowadzone w terenie), przeważnie koncentrujące się na przeróżnych zabawach. Materię zajęć edukacyjnych powinno się jak najbardziej, z wyprzedzeniem ustalić, na przykład, poprzez rozpoznanie potrzeb szkoleniowych pracowników. Tego rodzaju eventy przynoszą podwójną korzyść, gdyż podwładni powracają wypoczęci, a poza tym także z nową wiedzą.