Jesteś tutaj

Imprezy integracyjne

Jak policzyliśmy ostatnio, w ciągu mijających siedmiu lat istnienia naszego pomorskiego klubu, współpracujący nami animatorzy i trenerzy rekreacji zrealizowali około 200 szkoleń incentive opartych na modelach psychologii grupowej naszego autorstwa. Osiągnięte w tych szkleniach rezultaty - zmierzone w ocenach okresowych - pozwalają nam twierdzić, iż nauka przez zabawę sprzyja wzrostowi efektywności także w pracy zespołowej.

Nasi animatorzy Andrzej Celiński i Daniela Tobiasz doliczyli się wspólnie dwa tysiące godzin prowadzenia szkoleń. Grupy jakie szkoliliśmy to m.in. handlowcy, menedżerowie, specjaliści z biura, kierownicy produkcji.

Pomysłodawcą naszych scenariuszy jest doświadczony trener i równolegle doktor uniwersytetu Rafał Bosak – w wolnym czasie miłośnik szachów a jednocześnie maratonów rowerowych i nauki sportu przez zabawę. Rafał opracował innowacyjne gry integracyjne oparte właśnie o szachy drużynowe (serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nią) oraz tzw. rowery trzyosobowe - symulatory zespołowej współpracy.

Organizowane w naszej firmie wyjazdy cyklicznie wykonujemy na Podlasiu, w województwie pomorskim, rzadziej natomiast - z racji odległości - w Tatrach, na Jurze Krakowsko Częstochowskiej i nad jeziorami.

Proponujemy naszym klientom pięć pomysłów prowadzenia spotkań pracowników. W pełnym spektrum dawki ruchu fizycznego. Wyjazdy team building prowadzimy jesienią i zimą rzecz jasna w budynku a gdy nie pada deszcz - na dworze. Zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem integracje@oceny-okresowe.com.pl - chętnie przedstawimy naszą ofertę.